Rozpoczęła się budowa sali gimnastycznej przy naszej szkole. Symbolicznej inauguracji prac dokonał w dniu 19 lipca Prezydent Rzeszowa - pan Tadeusz Ferenc. Od tej chwili otoczenie budynku szkoły zaczęło się zmieniać w błyskawicznym tempie. Pojawiło się ogrodzenie, a na nim tablice: "Teren budowy. Wstęp wzbroniony.", usunięta zastała asfaltowa nawierzchnia z boiska, zdemontowano bramki, urządzenia do zabawy i ruszyły prace, których tempo daje nadzieję, że tak długo oczekiwany obiekt sportowy będzie oddany do użytku już w kolejnym roku szkolnym. W budynku powstaną też trzy sale dydaktyczne, które rozwiążą istniejące trudności lokalowe. Ta inwestycje umożliwi uczniom rozwijanie sprawności fizycznej i zainteresowań, a mieszkańcom osiedla dostęp do obiektów sportowych przez cały rok.

b_150_100_16777215_00_images_2012na13_sala_1.jpg
b_150_100_16777215_00_images_2012na13_sala_2.jpg

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!