Dzień Wiosny 2013

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny, choć za oknem dużo śniegu, zaspy i zimowa aura. Jednak radosne humory uczniów i program przygotowany przez klasy oraz Samorząd Uczniowski przypomniał nam o wiośnie na którą z utęsknieniem czekamy. Każdy zespół klasowy na ten dzień ubierał się w wybrany wcześniej kolor wiosenny, klasy 4- 6 przygotowały Wiosenny Kwiat 2013. Wybraliśmy poprzez wcześniejsze głosowanie Najsympatyczniejszą Koleżanką 2013 – została nią Martyna Dudek z kl. 6b zaś Najsympatyczniejszym Kolegą 2013 - został Rafał Kalandyk z kl. 6a.

W programie wiosennym wystąpili: klasa 3b – bajka o Śpiącej Królewnie, kl. 4a – przedstawienie „Kompciuszek” i „Srebrny Kapturek”, kl. 4b – inscenizacja „Chrońmy przyrodę” i „Rób zadanie, nie ściągaj od innych”. Dużo radości i śmiechu było przy oglądaniu Mody 2013 przygotowanej przez kl. 5b, w której szczególne wyróżnienie dla Mariolki i Wróżki- chłopcom dziękujemy za odwagę występu. Oglądaliśmy też kabaret Benio i Janek z kl. 4b, Mleczna Kanapka przygotowany przez dziewczyny z kl. 5a. W TALENTYNKACH 2013 wystąpili: Zespół Elektra – Martyna i Iza, Beniu Kadłuczka z kl. 4b, harcerki z kl. 6b, duet siostry Martyna i Wiktoria oraz Paulina i Karolina, chłopcy z kl. 5a na sportowo i w piosence , na koniec Weronika i Madzia z kl. 5a w piosence obsypały publiczność sercami. Wiosenne występy i radość tego dnia, pozwoliła z dobrym humorem obchodzić pierwszy dzień wiosny na przekór zimie, która w tym roku wyjątkowo nie chce nas opuścić.

wiosna 1 wiosna 2 wiosna 3 wiosna 4
wiosna 5 wiosna 6 wiosna 7 wiosna 8
wiosna 9 wiosna 10 wiosna 11 wiosna 12

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!