Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to po rodzicach najbliższe osoby dla każdego dziecka. Kochają bezinteresownie swoje wnuki, pomagają w ich wychowywaniu, wspierają w trudnych chwilach. 21 i 22 stycznia to daty, o których wszyscy doskonale pamiętają. Świętujemy w te dni Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawcami p. K. Borkowską i p. A. Wisz zaprosili swoje babcie i dziadków na akademię, która odbyła się 23 stycznia w Szkole Podstawowej nr 15 w Rzeszowie. Dyrektor szkoły p. Renata Kędzierska serdecznie przywitała licznie przybyłych gości, złożyła życzenia i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego. Uczniowie, recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Pięknie prezentowali się uczniowie w strojach krakowskich, którzy wykonali kilka tańców ludowych z różnych regionów naszego kraju.

Na zakończenie nasi najmilsi goście obdarowani zostali upominkami – wykonanymi samodzielnie, w pocie czoła każdego wnuka. Prezenty, występy, wiersze i piosenki a ponad wszystko ciepłe uściski wnucząt sprawiły, że niejedna babcia i dziadek ukradkiem ocierali łzy wzruszenia.

Z ogromną radością pragniemy dołączyć się do życzeń naszych uczniów. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy tradycyjnych stu lat w zdrowiu i dobrym samopoczuciu, aby radość z wnucząt trwała jak najdłużej.

 

babcia 1 babcia 2 babcia 3

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!