Festiwal Biegów Forum Ekonomicznego - Rzeszów 2012

7 października w deszczową niedzielę uczestniczyliśmy w biegu szkolnym zorganizowanym dla szkół rzeszowskich w ramach Festiwalu Biegów Forum Ekonomicznego - Rzeszów 2012 na rynku miejskim. Razem z kolegami i koleżankami innych szkół nasi uczniowie w liczbie 33 wraz z opiekunami: p. dyrektor - R. Kędzierską, p. A. Kondraciuk, p. K. Musiał i p. I Jurek dzielnie przebiegli kilometrowy odcinek wyznaczonej trasy.
Tym razem wszyscy byliśmy wygranymi, bo chodziło o promocję aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez najprostszą formę ruchu jaką jest bieganie. Oprócz sportowego obuwia, wygodnego ubioru potrzeba było tylko ducha sportowego, a tego jak widać nawet przy niesprzyjającej aurze nam nie zabrakło.

bieg_1.jpg

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!