Dnia 24 września br. w naszej szkole odbyły się rozgrywki sportowe dla klas 4 - 6 z okazji Dnia Chłopaka. Pod czujną opieką p. Marka Motyki oraz p. Ireny Jurek i praktykanta Piotra Trafidło rozegrano mecze piłki nożnej oraz siatkówki. Po zaciekłej czasem walce i wielu emocjach wyniki wygranej przedstawiają się następująco:

W siatkówce:

I miejsce dla drużyny z kl. 6b –

Paulina Zacharska, Natalia Socha, Karolina Wilk, Agnieszka Lisowicz

II miejsce dla drużyny z kl. 6b –

Martyna Dudek, Natalia Jopek, Julia Miś, Paulina Grzebyk

III miejsce dla drużyny z kl. 5a –

Julia Dąbrowska, Aleksandra Bieleń, Izabela Gaweł

W piłkę nożną;

I miejsce dla drużyny z kl. 6b –

Damian Michalski, Hubert Sikora, Jakub Kempanowski, Kamil Bomba, Sebastian Kędzior, Mateusz Szczęch, Dawid Trafidło, Krzysztof Tarski, Mateusz Rejman

II miejsce dla drużyny z kl. 6a –

Rafał Kalandyk, Ireneusz Stachyra, Kamil Majder, Michał Szczęch, Adrian Kozik, Oskar Kuźniar, Patryk Warchoł, Łukasz Piekarski

III miejsce dla drużyny z kl. 5a –

Sebastian Korbecki, Jakub Jurek, Karol Nieckarz, Tomasz Kotula, Kamil Mazur, Jakub Paśko, Sebastian Paśko, Patryk Paśko

Najwięcej bramek w piłce nożnej strzelił uczeń Damian Michalski kl. 6b.

Rozgrywki przygotował Samorząd Szkolny we współpracy z nauczycielami. Cieszymy się, że liczna grupa uczniów, a zatem dużo drużyn wzięło udział w rozgrywkach. W słoneczne popołudnie na sportowo mogliśmy spędzać czas grając na Orliku. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody w czasie apelu szkolnego. Podziękowanie należy się także młodszym asystentom, którzy pomagali nauczycielom w czasie rozgrywek. Byli to Paweł Choma i Krzysztof Tłuczek.

b_150_100_16777215_00_images_2012na13_su_1.jpg b_150_100_16777215_00_images_2012na13_su_2.jpg b_150_100_16777215_00_images_2012na13_su_3.jpg

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!