Apel Papieski

Dnia 20 maja br. w naszej szkole odbył się Apel Papieski o bł. Janie Pawle II - Papieżu Polaku. 18 maja obchodziliśmy dzień Jego Urodzin, w maju także odbyła się beatyfikacja Papieża więc był to dobry czas, aby przypomnieć postać Jana Pawła II.

We wstępie apelu soliści Martyna Dudek i Krzysztof Tarski z kl. 6b wraz z chórem szkolnym zaśpiewali przepięknie pieśń P. Rubika „Cantobiografia JP2 – Lolek”.

W programie wystąpili uczniowie kl. 4b przypominając biografię Papieża. Uczniowie kl. 6b recytowali wiersze, odegrali scenkę o tenisówce Jana Pawła II. Uczniowie z kl. 3b przedstawili scenki o dobroci pt. „Trzej synowie oraz „Ślady, które nie giną” oraz rozmowę dzieci z Papieżem Janem Pawłem II – którego rolę odegrał Bartek Potęcki. Całość apelu dopełniały slajdy o Janie Pawle II oraz piosenki w wykonaniu kl. 4b oraz harcerek z kl. 6b.

Program przygotowały p. R. Rzeźnik, p. K. Musiał, p. J. Nowak i p. E. Kwolek.

  apelpap 3 apelpap 2 apelpap 4
apelpap 5 apelpap 6 apelpap 7 apelpap 8

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!