Szkolne mikołajki


Dzień świętego Mikołaja to dzień, na który dzieci każdego roku czekają z niecierpliwoącią. W tym roku Mikołajki świętowaliśmy w naszej szkole przez kilka dni. 3 grudnia klasy 0 - 3 spotkały się ze Świętym Mikołajem, który rozdawał prezenty razem z pomocnikiem Zosią. Klasy 5b, 6a i 6b wybrały się do kina. 6 grudnia klasy 4a i 4b oraz 5a otrzymały prezenty od Śnieżynek, którym towarzyszyli diabeł i diabełkowa. Śnieżynki w imieniu św. Mikołaja, który jest bardzo zajęty roznoszeniem prezentów, przepytywały dzieci ze swojego postępowania zanim rozdały podarunki. Radość mikołajkowa trwała w naszej szkole zatem przez kilka dni.

mik_1.jpg mik_2.jpg mik_3.jpg mik_4.jpg mik_5.jpg

 

 

 

 
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!