Trzech szachistów z naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym, organizowanym przez Akademię Umysłu "Wesoła Szachownica" w sobotę 3 grudnia. Współorganizatorką imprezy była pani Iwona Woźniak. 24 zawodników rozegrało po 7 partii systemem szwajcarskim. Benedykt Kadłuczka z kl. 3b zajął 4 miejsce z 5 zwycięstwami, Krzysztof Tarski z 5b był 7, zdobywając 4 punkty, a Michał Bury z 6b, również z 4 punktami, uplasował się na 10 pozycji. Dodatkowo Krzyś i Michał uzyskali V kategorię szachową. Benio już wcześniej na Mistrzostwach Rzeszowa w listopadzie zdobył IV kategorię. Gratulujemy uzyskanych wyników i sportowej postawy!